- SILICON POWER
Elite Colorful microSDHC/SDXC™
• Отговаря на стандартите UHS-I U1 и Video Speed Class 10 (V10) за запис на видео с Full HD 1080p качество
• Заснема висококачествени изображения и дълги видеа с впечатляващо Full HD 1080p качество
• Отговаря на новите стандарти A1 за производителност на приложения, осигурявайки минимум 1,500 IOPS при произволно четене и 500 IOPS при произволен запис, както и постоянна последователна скорост от поне 10 MB/s
• Скорост на четене до 100 MB/s
*Скоростта може да варира в зависимост от конфигурацията на хоста и устройството
• Капацитет до 512GB, за да извлечете максимума от мобилните си устройства
• Подходяща за приложения, снимки, видеа, музика и игри – покрива всички нужди на дигиталния живот на вашия смартфон, таблет, цифров фотоапарат, видеокамера и други
• Водоустойчива, прахоустойчива, устойчива на температурни промени и рентгенови лъчи – идеална за използване в екстремни условия
• Оборудвана с функция за автоматична корекция на грешки (ECC)
Elite Colorful microSDHC/SDXC™
• Отговаря на стандартите UHS-I U1 и Video Speed Class 10 (V10) за запис на видео с Full HD 1080p качество
• Заснема висококачествени изображения и дълги видеа с впечатляващо Full HD 1080p качество
• Отговаря на новите стандарти A1 за производителност на приложения, осигурявайки минимум 1,500 IOPS при произволно четене и 500 IOPS при произволен запис, както и постоянна последователна скорост от поне 10 MB/s
• Скорост на четене до 100 MB/s
*Скоростта може да варира в зависимост от конфигурацията на хоста и устройството
• Капацитет до 512GB, за да извлечете максимума от мобилните си устройства
• Подходяща за приложения, снимки, видеа, музика и игри – покрива всички нужди на дигиталния живот на вашия смартфон, таблет, цифров фотоапарат, видеокамера и други
• Водоустойчива, прахоустойчива, устойчива на температурни промени и рентгенови лъчи – идеална за използване в екстремни условия
• Оборудвана с функция за автоматична корекция на грешки (ECC)
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | MicroSDXC |
| Клас | Class 10 |
| Клас | U3 |
| Клас | U1 |
| Клас | A1 |
| Капацитет (GB) | 32 |
| Адаптер | SD |
| Трансфер на данни - четене (MB/s) | 100 MB/s |
| Трансфер на данни - запис (MB/s) | 80 MB/s |
| Тегло | 0.01кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип карта | microSDXC |
| Капацитет (GB) | 32 |
| Скорост на четене (MB/s) | 80 MB/s |
| Клас на скорост | Class 10 |
| Скорост на запис (MB/s) | 20 MB/s |
| App Performance клас | A1 |
| Включен адаптер | Да |
| Водоустойчива | Да |
| Работна температура | -25°C до 85°C |
| Тегло | 0.01кг |
Карта памет Silicon Power Elite Colorful 32GB, microSDXC, Class 10, с SD адаптер
Разширете паметта на вашето устройство с картата Silicon Power Elite Colorful 32GB microSDXC, създадена за надеждна работа в смартфони, таблети и екшън камери. С клас на скорост Class 10 и включен SD адаптер, тя осигурява бърз трансфер на данни и отлична съвместимост.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 32GB за снимки, видеа и приложения.
- Бърза производителност — Class 10 скорост за гладко записване и трансфер.
- Универсална съвместимост — Включеният SD адаптер позволява използване с камери и лаптопи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 32GB |
| Тип карта | microSDXC |
| Скоростен клас | Class 10 |
| Включен адаптер | Да |
Какво има в кутията
- 1x Карта памет Silicon Power Elite Colorful microSDXC
- 1x SD адаптер
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





